Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


Slávnostná certifikácia 2017

 

 

Štvrtok 5. október bol pre nás výnimočným dňom, ale nie len pre nás, ale aj viac ako 300 žiakov, učiteľov a riaditeľov škôl z celého Slovenska. Osobne sme si na pôde Technickej univerzity vo Zvolene prevzali medzinárodný certifikát, ktorý sme získali za realizáciu environmentálnej výchovy a praktických aktivít s priamym zapojením žiakov, učiteľov a ostatných pedagogických a nepedagogických zamestnancov našej školy. Cieľom programu je rozvíjať participáciu na škole, ponúkať zaujímavejšie formy vyučovania a znížiť vplyv školy na životné prostredie. Veľká vďaka preto patrí všetkým členom kolégia, učiteľom a žiakom, ktorí nám pomáhajú vytvárať kladný vzťah k životnému prostrediu.

 
Reklama

Náhľad fotografií zo zložky Slávnostná certifikácia 2017