Choď na obsah Choď na menu
 


Slávnostná certifikácia 2017

 

 

Štvrtok 5. október bol pre nás výnimočným dňom, ale nie len pre nás, ale aj viac ako 300 žiakov, učiteľov a riaditeľov škôl z celého Slovenska. Osobne sme si na pôde Technickej univerzity vo Zvolene prevzali medzinárodný certifikát, ktorý sme získali za realizáciu environmentálnej výchovy a praktických aktivít s priamym zapojením žiakov, učiteľov a ostatných pedagogických a nepedagogických zamestnancov našej školy. Cieľom programu je rozvíjať participáciu na škole, ponúkať zaujímavejšie formy vyučovania a znížiť vplyv školy na životné prostredie. Veľká vďaka preto patrí všetkým členom kolégia, učiteľom a žiakom, ktorí nám pomáhajú vytvárať kladný vzťah k životnému prostrediu.

 

Náhľad fotografií zo zložky Slávnostná certifikácia 2017